بیوگرافی هنری

مجتبی صادقی پور در بهار سال 1358 متولد شد، در زمینه موزیک از  کودکی به آموختن پیانو مشغول شد، سال 1372 فعالیت هنری خود را در تآتر شروع و  بعنوان بازیگر در شیراز بروی صحنه رفت و همان سال مقام دوم استانی را با کاری بنام "خورشید همچنان می تابد" کسب نمود، پس از آن بدلیل ادامه تحصیلات آکادمیک، تاتر و موسیقی را رها کرد و از سال 1378 به سرودن شعر در قالب های دوبیتی، رباعی، ترانه، شعر نو و نثر های عاشقانه پرداخت و برخی  از اشعار وی در روزنامه های استان چاپ شد، سپس بدلیل علاقمندی به ساز گیتار در سال 1380 فراگیری گیتار کلاسیک را آغاز نمود.
 
سالها سپری و بدلیل موفقیت های شغلی بعنوان یکی از مدیران موفق در زمینه های اقتصادی و بازرگانی فعالیت های مختلفی را انجام داد و مشاور برخی از شرکت های بازرگانی و خدماتی در زمینه های واردات و تبلیغات گردید و از شعر و موسیقی فاصله گرفت.

از سال 1385 فعالیت هنری را مجدداً از سر گرفت و به آهنگسازی پاپ روی آورد و با تشویق اساتید موسیقی، به فراگیری آواز پاپ پرداخت.

در سال 1392 اولین کار حرفه ای خود را با همکاری جمعی از نوازندگان و آهنگسازی و تنظیم اساتید موسیقی شیراز، آغاز نمود و بعنوان اولین کار حرفه ای، حضور ش را در زمینه موسیقی پاپ آغاز کرد.